Piegāde
Es pasūtīju preci ar pārdevēja piegādi, bet joprojām neesmu saņēmis preci?

Ja visi veidi, kā sazināties ar pārdevēju, neizdevās, tad 7 dienu laikā pēc apstiprināšanas pasūtījums tiks automātiski atcelts un jūs saņemsiet naudas atmaksu.

Pasūtījums kavējas, ar ko sazināties, lai noskaidrotu iemeslu?

Ja rodas aizkavēšanās vai neskaidrības par pasūtījuma statusu, varat izmantot funkciju "Tērzēt ar pārdevēju", ko atradīsiet pasūtījuma apskatē. Jūs varat izsekot piegādes statusu, izmantojot funkciju "Izsekošana". Ja pārdevējs nereaģē, droši sazinieties ar mūsu atbalsta komandu un mēs palīdzēsim atrisināt situāciju.

Kāpēc grozā ir vairākas piegādes izmaksas?

Promo.lv - Tirgus. Tas nozīmē, ka Jūs varat pasūtīt preces no dažādiem pārdevējiem, savukārt piegādes izmaksas būs atkarīgas no pārdevēja iestatījumiem.

Kādas piegādes metodes ir pieejamas?

Piegādes veids un izmaksas ir atkarīgas no pārdevēja valsts un preču veida. Prices piegādes sarakstu varat redzēt grozā zem katra pārdevēja precēm vai preces pirmsapskatē.

Cik ilgi notiek piegāde?

Lielākā daļa paku tiek piegādātas 2 dienu laikā pēc pasūtīšanas. Piegādes laiks ir atkarīgs no pārdevēja un preces. Aptuveno piegādes laiku varat redzēt iepirkumu grozā pirms pasūtīšanas vai precīzu pēc pasūtījuma apstiprināšanas no pārdevēja puses.

Ir vēl jautājumi?
Lūdzu, nosūtiet mums ziņu