Kāpēc tieši Promo?
10 iemesli, kāpēc pārdošana mūsu atlaižu tirgū ir izdevīgi:

1.Papildu izplatīšanas kanāls

Jūs atverat jaunu Baltijas reģiona tirdzniecības iespēju kanālu. Mēs nereklamējamies Salīdzini un citos agregātoros, piedāvājot savu preci plaša spektra tradicionālu pircēju lokam, bez tiešas konkurences jūsu internetveikalam.

2.Neierobežots tirdzniecības potenciāls

Pircējs arvien vairāk izvēlas iegādāties preci atlaižu tirgus vietnē. Tas ir ērti, vienuviet un plaša sortimenta pieejamības dēļ kļūst par pircēja aktīvu iepirkšanās prioritātes centru. Jūsu tirdzniecība vairs nav atkarīga un  ierobežota no reklāmas budžeta izdevumiem, tehniski saistītiem jautājumiem un pasīvu organisko trafiku.

3. Maksimāli ienākumi ar minimālu piepūli.

Mūsu atlaižu tirgus vietne ir speciāli izstrādāta jūsu mērķa produkta tirdzniecībai.
Pārdodiet tūkstošiem gabalu vienu, jums visrentablāko produktu, iegūstot maksimālu peļņu, ar minimālu darbu, riskiem un konkurenci

4. Promo= Progresiva Attīstība

- Ātri iepazīstināt ar savu produktu vai pakalpojumu tirgū.
- Iepazīstiet potenciālo pircēju ar jaunu produktu bez kapitālieguldījumu riska.
-Saņemiet atsauksmes no pircējiem.
-Reklamējiet savu uzņēmumu un zīmolu bez papildus reklāmas izmaksām.

5. Tirgojiet to, kas tik labi nepārdodas

Preces pārpalikums, sezonas preces, nolietotas preces,prece, kas ātri jāpārdod, bet pazūd starp jūsu piedāvājumiem un aizņem lieku kapitālu. Tagad jums ir pieejami proaktīvai rīki savstarpējai reklamēšanai un mērķtiecīgai klientu iegūšanai.

6. Effektīva onlain tirdznicība bez veikala, ofisa un darbinieku štata.

Pietiek ar noliktavu un 1 cilvēku.

7. Ērti un viegli

Stabila preču pārdošana, bez nepieciešamības ieguldīt lieku naudas kapitālu un pūles instrumentos un līdzekļos. Vienkārši pievienojiet savu produktu, mēs parūpēsimies par pārējo.

8.Saprotamas un prognozējamas naudas izmaksas

Tirgojot, izmantojot standarta pārdošanas rīkus un kanālus, jūs uzņematies daudz lielu papildus naudas izmaksu un finanšu risku, kas nav acīmredzami pirms: izstrāde, reklāma, mārketings, hostings, darbinieki. Mūsu atlaižu girdzniecības vietnē viss ir iekļauts komisijas procentos, kas jums zināms iepriekš.

9. Esi pirmais

Atrodi savu nišu. Izmantojiet pirmā gājiena tiesības. Piedāvājiet un pārbaudiet jaunu produktu tirgu, neizmantojot lielus reklāmas budžetus un kapitālieguldījumus.

10. Meta- tirdzniecība

Jūs vairs neesat ierobežots ar viena veida produktiem, tirgu vai tehniskajām vietnēm. Brīvi savā izvēlē atrast slēptas tirdzniecības nišas, izmēģināt jaunus produktus, eksperimentēt. Ar Promo, jūsu tirdzniecības iespējas ierobežotas tikai ar jūsu iztēles iespējām.

Pēdējā pārskatīšana 07.03.24

Tiešsaistes maksājumi:

Piegāde:

Klientu apkalpošana:

Par uzņēmumu:

ECOM EUROPE

Izgatavots ar Latvijā
LH 0.06
© 2006 - 2024 | ECOM EUROPE