Sveicināti, Kā mēs varam palīdzēt ?
Bieži uzdotie jautājumi

Piegādes veids un izmaksas ir atkarīgas no pārdevēja valsts un preču veida. Prices piegādes sarakstu varat redzēt grozā zem katra pārdevēja precēm vai preces pirmsapskatē.

Promo.lv - Tirgus. Tas nozīmē, ka Jūs varat pasūtīt preces no dažādiem pārdevējiem, savukārt piegādes izmaksas būs atkarīgas no pārdevēja iestatījumiem.

Pasūtījumu var atcelt preces pasūtījuma apstrādes laikā. Lai atceltu pasūtījumu, sazinieties ar pārdevēju, izmantojot pārdevēja tērzēšanas funkciju.

Ja pasūtījumu atceļ pārdevējs vai tas tika atcelts automātiski, mēs atmaksāsim Jūsu naudu uz to pašu maksājumu karti tajā pašā darba dienā. Tomēr atkarībā no bankas tas var ilgt 3–7 dienas.

Kad pārdevējs ir apstiprinājis atgriešanas saņemšanu, pārdevējam ir 7 darba dienas, lai pārbaudītu preci. Pēc pārbaudes pārdevējs vai nu apstiprinās jūsu pieprasījumu vai atteiks, norādot iemeslu. Pēc apstiprināšanas jūsu atmaksas pieprasījums tiks izveidots automātiski un atmaksa tiks veikta saskaņā ar vispārējiem preces atmaksas noteikumiem.

Promo ir atlaižu tirgus. Pirmkārt, tas ir ērti. Šeit jūs atradīsiet labas cenas, labākos piedāvājumus no simtiem uzticamu pārdevēju vienuviet. Otrkārt, tas ir droši. Mēs nodrošinām Jums ērtības preču atgriešanai un naudas atdošanas garantiju skaidrā termiņā. Pārdevējs nesaņem naudu, kamēr neesat 100% apmierināts ar pirkumu. Treškārt, tas ir interesanti. Ar regulāriem pirkumiem jūs varat sakrāt bonusus un iegūt vēl lielākas atlaides un vērtīgas dāvanas.

Aptuvenais piegādes laiks un veidi ir norādīti preces apskatā un iepirkumu grozā. Parasti preces klients saņem 2-3 darba dienu laikā, bet, ja pārdevējs nodrošina savu eksprespiegādi – tajā pašā dienā.

Ir vēl jautājumi?
Mūsu atbalsta komanda vienmēr ir jūsu rīcībā
Klientu apkalpošana
Atbalsts pieejams katru darba dienu no 9:00-17:00